Nanu Nana

O společnosti

NANU-NANA představuje od roku 1972 cenově výhodné náměty na dárky. Tato rodinná firma je mezitím zastoupena zhruba na 250 místech.

V našich prodejnách naleznete nejen vtipné a neobvyklé náměty na dárky, nýbrž také sezóní higlights a aktuální bytové doplňky a samozřejmě mnoho pro první vlastní byt.

Náš sortiment

Hledání dárků za přijatelnou cenu bude v našich prodejnách rychle korunováno úspěchem. Malé překvapení nebo něco neobvyklého pro rodinu a přátelé u nás naleznete pro každého něco. U Nanu-Nana je přirozeně k dostání i vše kolem pěkného balení: dárkový papír, krabičky, mašle a stužky. Pro obytné prostory máme k dispozici velký výběr stolních textilií a polštářů všech barev. Dále nabízíme vše pro dobře prostřený stůl: nádobí, šálky, hrnečky, skleničky, příbory a mnoho dalšího. Samozřejmě u nás kromě toho naleznete i moderní vázy, mísy a svícny ze skla, keramiky nebo kovu. Svíčky, které se ve Vašem domově postarají o příjemnou a útulnou atmosféru, vede Nanu-Nana po celý rok.
Dekorační předměty z přírodních materiálů jako dřevo, ratan a proutěné zboží zaoblují náš sortiment. Rádi se také můžete přijít probrat naším pestrým výběrem v oblasti tašek a módních doplňků.

Služby

SLUŽBY jsou u nás psány velkým písmem.
Pokud budete s některým produktem přece jen nespokojeni, můžete jej samozřejmě v jakékoli z našich prodejen vyměnit a dostane své peníze zpět. Naš přátelský a angažovaný personál udělá vše, co je v jeho silách, aby Vám připravil nezapomenutelný nákupní zážitek. Doufáme, že Vám bude obzvlášť velkým potěšením hledat, prohledávat a nacházet v našich filiálkách.

Kvalita

Kvalita – nejlepší recept pro spokojenost zákazníků
Naše zboží odebíráme od pečlivě zvolených dodavatelů a výrobců. Kromě toho vedeme pro nás exkluzivně vyrobený artikl. Naše vlastní designerské oddělení vyhledává stále nejnovější trendy.
Než se zboží dostane do prodejny, je u každé dodávky našimi spolupracovníky kontrolována kvalita a bezpečnost. Řídíme se při té samozřejmě zákonně platnými předpisy. Pouze tak můžeme zaručit bezvadnost zboží.

Jméno Nanu-Nana

Otázka nad otázky. Kde je původ jména obchodu s dárkovými předměty NANU-NANA? Okolo tohoto tématu zuří divoké dohady, leč nikdo neví nic bližšího.

Ten, kdo to vědět musí, je Joachim Hoepp, vlastník firmy NANU-NANA, který nám toto tajemství osvětlil. Protože NANU-NANA je více než pouhá slovní hříčka. Řešení hádanky je možno nalézt na Langeoog, ostrůvku v oblastí východního Frieslandu v severním moři. Od tud pan Hoepp pochází a přividělával si zde při studiu v malém fotostudiu, které patřilo jeho rodičům. Přes den byl plážovým fotografem a večer se toulal po Strandhalle (restaurace na ostrově) a fotografoval hvězdy a hvězdičky s jejich fanoušky.

Některým tehdejším návštěvníkům visí dodnes na zdi fotografie s jejich idolem, kterou vyblýsknul nynější vlastník NANU-NANA. Byl to ten večer, kdy se Lale Andersen slunila ve světle blesků fotoaparátů a také pan Hoepp měl svůj fotoaparát v nasazení, aby ulovil fotografii večera. Jakoby odnikud padla věta:,,Nanu-Nana, kdopak to přichází, Nanu-Nana kdopak to tu fotografuje?“ Jeden z turistů poznal pana Hoeppa, kterého znal z procházek po pláži. Následující sklenice piva vykonaly zbývající a nová okřídlená slova byla slyšet ze všech úst. Dokonce i po cestě domů, kterou ne zcela střízliví společně překonali, se všichni loučili slovy: ,,Nanu-Nana, kdopak to přichází, Nanu-Nana kdopak to tu fotografuje?“

Narodil se slogan a pan Hoepp brzy poznal, že pozdrav:,,Nanu-Nana, kdopak to přichází?“ v kombinaci s mrknutím očkem otevírá srdce. Co by bylo tedy jednoduší než si 1972 při založení prvního obchodu s dárkovými předměty vzpomenout na tento výrok.