Nanu Nana
NANU-NANA

KONTAKT

Einkaufs- und Verwaltungsgesellschaft mbH
Postfach 3909
D-26029 Oldenburg
Fon: +49 441 922 41 0
Fax: +49 441 922 41 98
info(at)nanu-nana.de

IMPRESSUM

Společnost Nanu-Nana Einkaufs und Verwaltungsgesellschaft mbH, Obchodní rejstřík Oldenburg HR 776, zustupují jednatelé Joachim Hoepp, Sabine Hoepp a Peter Heep.

Upozornění
Teší nás Váš zájem o webovou prezentaci naší firmy. Za externí linky k cizím stránkám nemůžeme přes pečlivou kontrolu přebrat žádnou zodpovědnost. Za obsah odkazovaných stránek jsou zodpovědni výlučně jejich provozovatelé.
Ochrana Vašich osobních dat při jejich zadání, zpracování a používání u příležitosti návštěvy našich stránek je nám důležitá. Vaše data budou chráněna v rámci zákonných předpisů. Informace, která data jsou ukládáná v průběhu Vaší návštěvy těchto webových stránek a jak budou používána, naleznete níže.

Sbírání a zpracovávání anonymních dat
Při vyvolání stránek jsou ukládány všeobecné informace. K těmto patří mezi jiným druh a verze použitého prohlížeče (browseru), stránka, ze které byl veden odkaz na naše stránky, a datum návštěvy. V tomto případě se jedná výlučně o informace, které nedovolují žádné zpětné určení osob. Tato anonymní data jsou firmou Nanu-Nana vyhodnocována výhradně za účelem statistiky. Tyto informace nejsou zpřístupňovány třetím osobám.

Shromažďování statistických dat
Tato webová stránka využívá Google Analytics, službu pro webovou analýzu společnosti Goggle Inc. („Google“). Google Analytics používá tzv. „Cookies“, textové soubory, které jsou ukládány na Vašem počítači a které umožňují analýzu Vašeho užívání naší webové stránky. Tyto informace jsou zpravidla přenášeny na Google server v USA a tam ukládány. V případě aktivace IP anonymizace na této webové stránce bude Vaše IP adresa Googlem v členských zemích Evropské unie a dalších smluvních zemích Evropské hospodářské oblasti zkrácena. Pouze ve výjimečných případech bude Googlem na server v USA přenášena plná adresa a teprve tam zkrácena. V pověření provozovatele této webové stránky bude Google používat tyto informace pro vyhodnocení Vašeho používání této webové stránky, pro reporty o aktivitách na těchto stránkách a k poskytnutí dalších služeb spojených s užíváním webových stránek a internetu. IP adresa přenešená v rámci Google Analytics z Vašeho prohlížeče nebude uvedena do souvislosti s jinými Googel – daty. Ukládání Cookies můžete zabránit v nastavení Vašeho prohlížeče. Upozorňujeme Vás ale na to, že v takovém případě nemůže být v plném rozsahu zajištěna funkčnost všech funkcí této webové stránky. Kromě toho můžete zabránit shromažďování dat (vč. Vaší IP adresy) v souvislosti s používáním webové stránky na Googlu tím, že si stáhnete a nainstalujete Browser-Plugin, který je zde k dispozici.

Právo na informace:
Na písemnou výzvu Vás rádi informujeme o datech uložených k Vaší osobě.

Další osobní data budou udávána pouze pokud s námi dobrovolně vstoupíte v kontakt, např. pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailu. Tato data budou použita k odpovědi na Váš dotaz a pro technickou administraci.

Poskytování dat třetím osobám je vyloučeno.
Vymazání osobních dat proběhne, když odvoláte Váš souhlas s jejich ukládáním, když jejich znalost není pro naplnění účelu, ke kterým byly uložny, nutná a když jejich ukládání z jiných právních důvodů není přípustné.

Právo na inoformace:
Na základě písemné žádosti Vás rádi o datech uložených v souvisloti s Vaší osobu informujeme.

Bezpečnostní upozornění:
Usilujeme s pomocí všech technických a organizačních nástrojů o takové ukládání Vašich osobních dat, aby nebyla přístupna třetím osobám. Při komunikaci porstřednictvím e-mailu námi nemůže být úplná bezpečnost dat zajištěna. Proto Vám doporučejeme důvěrné informace zasílat poštou.